Історія заводу

1934

Відкрито Харківський завод хімічних реактивів – перше в країні спеціалізоване підприємство по випуску органічних реактивів. У 1940 році асортимент органічних хімічних реактивів, освоєних підприємством, перевищив 100 найменувань. Після відновлення заводу в післявоєнний період розвивається виробництво органічних хімічних реактивів, перевищивши у 1959 р. довоєнний рівень виробництва більш ніж у 5 разів.

1955

Новий етап у розвитку заводу – організовано виробництво широкого асортименту сцинтиляційних матеріалів, сцинтиляційних детекторів, рідких і пластмасових сцинтиляторів, оптичних кристалів і сировини для їх виготовлення.

1996

Важливий історичний момент у житті заводу – освоєно випуск активних фармацевтичних інгредієнтів (АФІ), необхідних для виробництва готових лікарських форм. Підприємство успішно співпрацює з провідними фармацевтичними заводами і фабриками України, а також з підприємствами близького та далекого зарубіжжя. На підприємстві розроблена і функціонує Фармацевтична система якості (ФСЯ). ФСЯ побудована відповідно до вимог ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів та чинних Настанов з Належної виробничої практики.